objauthВ рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель Дворца труда (Харьков).

Автор модели – Деркач Игорь, факультет АДОМ
Подробнее...

Главное и фото 19 січня 2016 року директор центру доуніверситетської освіти і кар’єри, доцент кафедри менеджменту і адміністрування Вікторія Мельман провела тренінг-семінар для учнівської молоді на тему «Лідерство = ефективне управління!?» на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Подробнее...

Фото 1Новий Рік – одне з найулюбленіших свят, яке очікують і весело святкують. Воно сповнене надіями на майбутнє. У новорічну ніч заведено загадувати бажання і заповітні мрії. Думається, що для іноземних громадян, слухачів підготовчого відділення нашого Університету, вже цього року деякі з омріяних бажань здійснились. Приїхавши на навчання до ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, громадяни Марокко, Йорданії, Туреччини, Палестини, Лівану та інших країн почали великий шлях до здобуття вищої освіти в Україні. Тут вони отримують не тільки необхідні знання і кваліфікацію з обраної спеціальності, а й долучаються до культури і традицій українського народу, який гостинно вітає їх на своїй землі.

Подробнее...

Викладачі кафедри ПМ і ІТ доц. Карпенко М.Ю., доц. Костенко О.Б. і доц. Дядюн С.В. 27.12.16р. зустрічалися зі студентами старших курсів Харківського радіотехнічного технікуму та виступали перед ними з презентацією нашого Університету та агітацією щодо вступу на його спеціальності.

Подробнее...

obj authВ рамках проекта «Трехмерные модели в Google Планета Земля» создана и зарегистрирована в слое фотореалистических зданий Google трехмерная геомодель главного корпуса Харьковского индустриально-педагогического техникума.

Автор модели – Золочевская Виктория, факультет ЭОГ
Подробнее...

1 122 грудня 2016 року Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова взяв участь у масовому профорієнтаційному заході «Шлях до професійного успіху» за підтримки Харківського районного центру зайнятості, який організовано з метою інформування про освітні можливості вишів та умов вступу до вищих навчальних закладів у 2017 році.

Подробнее...

1 StXytx6Uo4 copyГод заканчивается не только веселыми вечеринками, но и замечательными мастер-классами с детками и их родителями. В субботу, 24 декабря, в студии "Юного архитектора" была творческая семейная атмосфера и дети с родителями создавали новогодние макеты для украшения дома. Как же вдохновляют совместные занятия! Так же, как и праздничные чаепития! Огромный пирог "С Новым Годом!", торты, испеченные дома, фрукты и хорошее настроение - все это завершило первый семестр наших занятий в студии. Всех с наступающим! Веселых праздников и до встречи в Новом году!

Подробнее...

2016 12 14 Open Doors Day 17 02

Scopus Banner 01

02 logo bs Edited

MOiN Ukrayni gerb Ed

Tempus ENVIRONMENTAL GOVERNANCE

 

Business incubator for students BIS 09 02 2016

Зелений університет